O mně...

Jmenuji se Nikol

a začátek mojí cesty byl v roce 2016, kdy jsem se začala zajímat o složení kosmetických výrobků, které byly běžně dostupné na trhu. Sama jsem se až divila, jaké dráždivé a karcinogenní látky tyto obsahují. A přesně v této době přišel nápad zkusit tyto věci dělat jinak a to čistě z přírodních produktů.


Na začátku mě nejdříve zaujala mýdla a to jejich výroba tzv. metodou za studena, která ve stručnosti spočívá v tom, že celá procedura výroby se v provádí v nízkých teplotách a umožňuje tak uchovat všechny výživné látky, minerály a vitamíny přirozeně obsažené v rostlinných olejích ve výsledném produktu.


Po nastudování návodů a sehnání kvalitních surovin jsem tedy zkusila výrobu těchto mýdel a následně jsem začala zkoušet vlastní receptury. Když jsem poté absolvovala i potřebné kurzy k výrobě mýdel a vyřídila všechny potřebné licence, přišel nápad mé výrobky nabídnout oficiální cestou ke koupi na trhu. Nyní již kromě originálních mýdel vyrábím deodoranty, peelingy a tělové oleje.


Své produkty vyrábím v mydlárně, která se nachází na pomezí jižních Čech a Vysočiny, na lesní samotě, poblíž obce Nová Včelnice. Součástí mé mydlárny je i malá farma, na které chovám kozy, koně, kachny, husy…prostě klasická farma ????

 

Hlavní kontrolor kvality 

 

 

Všechny mé nabízené produkty mají svůj bezpečnostní atest akreditovanou laboratoří podle zákona č. 258/2000 Sb. O ochraně veřejného zdraví a nařízení evropského parlamentu a rady č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích, kdy každý můj výrobek je registrován v portálu CPNP.

Všechny mé produkty obsahují 100% esenciální oleje, osvědčené kvalitní suroviny v BIO kvalitě a oleje lisované za studena.

Celý proces od výroby až po následné odeslání výrobku je prováděn ručně.

 

Ze zásady nepoužívám palmový olej.

 

 

Zpět do obchodu