Přírodní mýdla

Ručně vyráběná přírodní mýdla z lesní samoty.


Z čeho se přírodní mýdla skládají?


K jejich výrobě používám jen kvalitní přírodní suroviny. Rostlinné oleje lisované za studena, v BIO kvalitě, másla, přírodní esencíální oleje, výživné látky a bylinky. Vše vyrábím bez palmového oleje.


Pro koho jsou vhodná?


Přírodní mýdla nevysušují a ani nedráždí pokožku. Jsou vhodná pro všechny typy pleti a i pro pleť citlivou. Také u mě najdete mýdla pro exematiky a atopiky. Pokud potřebujete poradit s výběrem tak se neváhejte ozvat.


Způsob výroby přírodních mýdel


Všechny přírodní mýdla vyrábím metodou za studena. Je to tradiční způsob výroby mýdel, který používali již naši předci. Vyrábím je podle vlastnoručně sestavených receptur.

Cena

119120
1119120
prirodni mydlo aktivni uhli
119 Kč

Přírodní mýdlo bez parfemace z BIO bambuckého másla, slunečnicového oleje, kokosového oleje a dále obsahuje aktivním uhlím a mandlovým olejem.

72
prirodni mydlo hedvabna ruze s vcelim voskem
119 Kč

Jemné mýdlo s olivovým olejem, včelím voskem a hedvábím. Příjemná růžová vůně. 

69
Přírodní mýdlo Levandule a konopný olej
119 Kč

Přírodní mýdlo s vůní levandule vyrobené z olivového oleje, BIO bambuckého másla a kokosového oleje, dále obsahuje levanduli sušenou a esenci

63
prirodni mydlo medunka a makovy olej
119 Kč

Přírodní mýdlo s vůní meduňky vyrobené z olivového oleje, BIO bambuckého másla, kokosového oleje, slunečnicového oleje, dále obsahuje meduňku sušenou a ještě její esenci.

66
4 položek celkem
Zpět do obchodu