Třezalkový olej

Svatojánksý olej je skvělý na masáž namožených svalů. Hojí popáleniny, drobné oděrky. Vhodný i do koupele.

Momentálně nedostupné
159 Kč
Kategorie: Tělové oleje
Třezalkový olej
Tip

Třezalka se hojně používala už ve starověku. Můžete se také setkat s názvy jako čarověník, prostřelenec, krevník, svatojánská bylina. 

Proč zrovna svatojánský olej? Protože nejlepší doba sběru třezalky je kolem svátku sv. Jana. Je jednou ze zásadních bylin ze svatojánského devatera kvítí.

Svatojánský olej, janův olej, janova krev je olej vyrobený macerací třezalky tečkované za studena. Třezalka je macerovaná v mandlovém oleji lisovaném za studena tudíž v něm zůstávají všechny vitamíny a prospěšné látky.

Vhodný na masáže i na koupele. Na popáleniny, zklidňuje podrážděnou pokožku, ošetřuje drobné ranky, jizvy.

Mandlový olej lisovaný za studena:  Velmi rychle a dobře se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty. Zvlhčuje, změkčuje a zvláčňuje. Obsahuje množství vitamínů a kyselinu olejovou, která patří mezi nenasycené mastné kyseliny a také alfa-tokoferol, přírodníantioxidant.

Třezalka tečkovanáje známá tím, že působí antibioticky a protizánětlivě. Zevně se užívá k ošetření otoků, ekzémů nebo hemeroidů. Léčitelé ji rovněž doporučují na zlomeniny, pohmožděniny nebo naraženiny.

Vitamin E: přírodní antioxidant (GMO free)

Složení: macerát třezalky v mandlovém oleji, vitamin E

Ingredients: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Hypericum perforatum flower/leaf/stem extract, Tocopherol

Objem: 50 ml

Pozor, třezalka zvyšuje fotosenzibilitu, proto se po jejím použití nedoporučuje vystavovat se přímému slunečnímu záření.

Případný sediment není na závadu.

Zpět do obchodu